Sağlık ve Hayat Sigortası

Sağlığımız ! Kaybetmedikçe değerinin farkına varamadığımız en önemli zenginliğimiz.

Hepimiz sağlığımızı korumak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Ancak hareketsiz yaşam, yoğun iş stresi ve çevre kirliliği gibi faktörler sağlımızı ciddi bir şekilde tehdit ediyor.

Ülkemiz sağlık alanında en modern teknolojileri ve en kapsamlı tanı yöntemlerini  bulunduran hastanelere sahip. Ancak bu gelişmiş teknoloji ve tedavi imkanlarına  çok ciddi mali bedeller ödenmesi halinde ulaşılabiliyor. Sosyal güvenlik sistemleri özel hastanelerde tedavi imkanı sunmasına rağmen, yapılan anlaşmalar gereği hasta katılımlarının ciddi boyutlara ulaşması çoğu zaman hastaları ve ailelerini zor durumda bırakabiliyor.

Aslında bütün bu sorunları ve kaygıları ortadan kaldırmak çok kolay ! 90 yılların başından itibaren ülkemizde yaygınlaşmaya başlayan özel sağlık sigortaları, farklı bütçe ve ihtiyaçlara yönelik çözümleri çok alternatifli olarak sunuyor.

Gürbaşlar Sigorta olarak acenteliğini yürütmekte olduğumuz, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Ak Sigorta, Güneş Sigorta ve Mapfre Genel Sigorta özel sağlık sigortalarının en deneyimli ve en yenilikçi şirketleri.

Yılda sadece 400 TL den başlayan primlerle kendinizi ve ailenizi ülkemizin en tanınmış hastanelerinde geçerli Limitsiz Yatarak Tedavi planları ile güvence altına alabilirsiniz. Yatarak Tedavi planınıza dilerseniz Ayakta tedavi teminatlarını ve Doğum teminatını da ekletebilirsiniz. Dilerseniz poliçenize Yurt dışı tedavi teminatını ekleyebilir ya da kısa süreli seyahatleriniz için Seyahat Sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Ayrıca kaza ya da hastalık sonucu sürekli sakatlık durumunda hayatınızı devam ettirmenizi sağlayacak tazminatlar içeren, vefatınız halinde ise geride kalanların kimseye muhtaç kalmadan hayatlarını sürdürebilmeleri için  Ferdi Kaza ya da Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz.

Size ve ailenize özel teklif sunabilmemiz için bize info@gurbaslarsigorta.com dan ulaşabilirsiniz.