Kurumsal Ürünler

İşiniz ne olursa olsun, satış yeri, atölye, depo, fabrika, imalathane vb. fark etmez. Gürbaşlar Sigorta işinizin devamı ve güvenliği için Türkiye’nin en güçlü sigorta şirketleri ile yanınızda.
İnşaat faaliyetlerinin başlangıcından bitimine kadar geçen süre içinde, inşaat faaliyetlerine özgü ani ve beklenmedik sebeplerle ortaya çıkacak hasarların tazmini için İnşaat All Risks Sigortası; Montaj faaliyetlerinin başlangıcından bitimine kadar geçen süre içinde, montaj faaliyetlerine özgü ani ve beklenmedik sebeplerle ortaya çıkacak hasarların tazmini için Montaj All Risks Sigortası başta olmak üzere Makine ve Elektronik Cihazlarınızın sigortası için alternatifli tekliflerle hizmetinizdeyiz.
Kara, deniz, hava ve demir yoluyla bir yerden diğer bir yer taşınmakta olan her türlü yükün, taşınmaları sırasında karşılaşabilecekleri tehlikelerden kaynaklanan hasarlara karşı teminat sağlayan Nakliyat Sigortalarınız için sektörün önde gelen sigorta şirketleri ile birlikte çalışıyoruz.
İşveren, 3. Kişilere karşı, İşletme ve ürün başta olmak her türlü sorumluluklardan kaynaklanan tazminatların karşılanabilmesi için Sorumluluk Sigortası poliçesi yaptırabilirsiniz.