Bireysel Ürünler

Gürbaşlar Sigorta acenteliğini yaptığı 7 şirketin prim tutarlarını karşılaştırarak aracınızın tipi ve kullanım geçmişinize de bakarak sizin için en uygun primi veren sigorta şirketini belirler.
Kaskonuzu en uygun koşullarda ve en geniş teminatlarla yaptırmak artık çok kolay. Gürbaşlar Sigorta 7 ayrı sigorta şirketinin tekliflerini sizin için araştırıyor ve size en uygun teklifi sunuyor.
Ford marka otomobil, kamyonet, minibüs ve kamyon tipi araçlarınız için, Axa Sigorta ve Allianz Sigorta FKasko ile tüm risklere karşı tam güvence sağlıyor.
Gürbaşlar Sigorta, eviniz ile ilgili kötü sürprizlerle karşılaştığınızda, zararlarınızın karşılanması, konforunuzun ve huzurunuzun devamı için 7 farklı şirketten konut sigortası alternatifleri ile hizmetinizde...
Zorunlu Deprem Sigortası ile, depremin, yangın, infilak ve yer kayması dahil, sigortalı binalarda ve temellerinde, doğrudan neden olacağı maddi zararlar, sigorta bedeline kadar Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından teminat altına alınmıştır. Teklif almak için hizmetinizdeyiz.
Yılda sadece 400 TL den başlayan primlerle kendinizi ve ailenizi ülkemizin en tanınmış hastanelerinde geçerli Limitsiz Yatarak Tedavi planları ile güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca kaza ya da hastalık sonucu sürekli sakatlık durumunda hayatınızı devam ettirmenizi sağlayacak tazminatlar içeren, vefatınız halinde ise geride kalanların kimseye muhtaç kalmadan hayatlarını sürdürebilmeleri için Ferdi Kaza ya da Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz.
Bireysel Emeklilik Sistemi, mevcut sosyal güvenlik sistemlerine tamamlayıcı nitelikte ve bireylere emeklililik döneminde ilave bir gelir sağlayacak, refah düzeylerinin yükseltilmesine yardımcı olmak üzere kurulmuş, devlet tarafından desteklenen bir sistemdir.